Kvalitná káva v kancelárii?

Zvykli sme si na vynikajúcu kávu v kaviarňach, ktorá sa stala v posledných mesiacoch naozajstným luxusom. To však ale neznamená, že si ju nemôžeme dopriať v kancelárii. A to či už obľubuješ tradičné talianske espresso, alebo šťavnatú filtrovanú kávu z rôznych krajín sveta, v našej pražiarni Mlsnacava nájdeš všetko. Dokonca aj kávovary vhodné či už na prípravu espressa, cappuccina alebo spomínanej filtrovanej kávy.

Aby to nebolo málo, prinášame aj možnosť spolupracovať s nami na dlhodobej báze. Ponúkame celému tvojmu tímu rôzne výhody – od množstevných zliav, cez servis zariadení, až po doplnky ku káve.

Automatické kávovary

Automatické kávovary v našej ponuke súperia o prvenstvo s najuznávanejšími výrobcami na svete. Spoločnosť Saeco z talianskej Bologne oslavuje tento rok 40 rokov svojej pôsobnosti na svetových trhoch. Ich ponuka je komplexná a my na Slovensku ponúkame 3 typy kávovarov, ktoré vyhovujú všetkým očakávaniam a kapacitným potrebám.

Najdôležitejším aspektom z nášho pohľadu je fakt, že v Banskej Bystrici máme aj autorizovaný servis, kde ponúkame záručný, aj pozáručný servis. V našej ponuke sú aj všetky čistiace potreby, ako aj filtrácia vody. Samozrejme v prípade poruchy Vás nenecháme bez kávovaru. Naša spoločnosť ponúka bezplatnú pôžičku kávovaru počas doby údržby kávovaru. Kdekoľvek na Slovensku.

Zariadenia sú jednoduché na údržbu, ich používanie je veľmi intuitívne a jednoduché. Stlačíš gombík a za 25 sekúnd piješ perfektné espresso, či cappuccino.

Kávovary na prípravu filtrovanej kávy

Kávovary Fetco ponúkajú profesionálne riešenie zamerané na kvalitnú a efektívnu prípravu veľkého množstva filtrovanej kávy. Tieto kávovary, spoločne s vysoko kvalitnými termoskami ponúkajú dokonalé riešenie pre kancelárie. Dôraz na detaily a ergonomické technické prevedenie zabezpečuje presnosť a jednoduchú prevádzku pri príprave kávy v kancelárií.

Menu